Radotín 3x3.

1. zapas proti holkám Sparta: slavné vítězství 12:0
2. zápas proti PORG: prohra 1:11
3. zápas proti Smíchovu prohra 1:11

Kbely u11

Systém bodování: Hraje se 6 částí po 4 minutách. Jedna část je jeden minizápas a vítěz bere 2 body za vítězství či remíza pro každý tým 1 bod. Maximálně lze získat 6 x 2 body. Každý jeden hráč může hrát maximálně 3x./ čili půlku zápasu.

První zápas byl proti holkám Sparty, oproti minule to byl jiný tým. Tady byli kluci rychlejší, z toho plynulo, že se jim chtělo bojovat o každý míč a všem se dařilo.  Zde exceloval Patrik Šokira, který nás hodně podržel při bodování. V druhé polovině družstva hrál dobře Goran Kovačevský, který dopravil míč do koše. Těmto dvoum velice pomáhali zbylí hráči, kteří vybojovali míč a nahráli klukům do koše.

PORG už byl horší soupeř, opticky jsme prohráli hodně, ale vždy to byl minimální rozdíl. Zde už trochu docházely síly a byly vidět naše slabiny. Soupeři si to několikrát přihráli, nám utekli a dali jednoduchý koš. My jsme se na koš hodně nadřeli. Zde byli hodně vidět běhavci, Opět Patrik, pak Tobík Buoassida a Matyáš Hartmann. Hodně vybojovali, ale při lepší práci obránců už se nám nepovedlo dopravit míč do koše. Patrik jich pár dal, Goran hodně odpadl fyzicky, ale párkrát se také trefil  a ostatní pouze koš obstřelovali. Zde mi bylo líto Tobíka i Matyáše, kteří obstřelovali koš, ale bez úspěchu. A prohráli jsme.

Po základní části jsme byli na 3. až 4. místě. O třetí místo jsme bojovali proti Smíchovu. Ti nás prověřili ještě víc, dokonce byli i vyšší. Zde jsme už bohužel tahali za kratší kus provazu. 

Milan K.