Po vypjatých utkáních s českobrodskými z první poloviny ligové soutěže a minulém porušení pravidel soutěže z jejich strany, proběhl dnešní zápas bez komplikací a vyhrál basketbal.

Náš tým nastoupil s radostí do hry a po zvýšení tlaku na soupeře v druhé a třetí čtvrtině se dostal do vedení až o 23 bodů. V zápase na střelecký double dosáhli hned čtyři naši hráči a téměř všichni hrající si připsali body do svých osobní statistik. Výrazné vedení ovšem náš tým ukolébalo, náskok se v poslední čtvrtině smrskl až na pouhých sedm bodů a místo výrazného vítezství rozhodl o naší výhře až znovunalezený klid v posledních třech minutách. V několika fázích hry se dařilo i plnit cíl kolektivního pojetí hry. Kluci si ovšem také odnesli jasný domácí úkol: zapracovat na úspěšnosti trestných hodů - statistika těsně nad 20% byla černou kaňkou na jinak dobrém výkonu.

Petr N.

U14 český brod Kbely basketbal