Pátek 25.2.2022
Jiskra Domažlice - Sokol Kbely A 86:73 (21:21 54:35 71:56)

Většina z nás si umí představit hezčí páteční večer než výletem do Domažlic. Přestože se domácí snaží odvrátit hrozbu sestupu angažováním dvou Pražáků, chtěli jsme na jejich palubovce potvrdit vysoké domácí vítězství. Začátek zápasu nám vyšel dobře, ale naprostý kolaps ve druhé části hry rozhodl o našem neúspěchu. Druhá desetiminutovka byla z naší strany tragická zejména v obraně; naprosto jsme vyhořeli na obranném doskoku. V dalším průběhu utkání jsme se několikrát dostali na rozdíl deseti bodů a vypadalo to, že bychom mohli vývoj skóre dokonce otočit. Ale vždy přišla hloupá ztráta nebo jiná chyba a zmar pokračoval až do hořkého konce.

Neděle 27.2.2022
Sokol Kbely A - BK Příbram 88:74 (22:21 49:33 68:58)

Proti Středočechům jsme si věřili a neúspěch v tomto dohrávaném utkání jsme si v žádném případě nepřipouštěli. Po celý zápas jsme byli o trochu lepší, ale žádná hitparáda to z naší strany opět nebyla. Rozdíl ve skóre narostl ve druhé čtvrtině, kterou jsme vyhráli o 15 bodů. V dalším průběhu utkání hosté zkusili přejít do zóny, díky které se přiblížili na hranici jednociferného rozdílu. Poté nám tam však spadly dvě trojky, které naděje příbramských výrazně utlumily. Závěr střetnutí jsme oproti některým ostatním letošním vystoupením zvládli a dva body zůstaly doma.

Úterý 1.3.2022
Sokol Kbely A - SKB Rokycany 61:67 (21:18 32:35 48:48)

V dohrávaném utkání proti Rokycanům jsme předvedli jeden z nejhorších výkonů v sezoně. Po prvních minutách zápasu jsme se přizpůsobili chodeckému představení soupeře; naše hra neměla pohyb, dynamiku, ani nápad. Střelecky jsme byli slabí a hostům jsme nechali i spoustu útočných doskoků. Největší uznání a obdiv zasluhují fanoušci za to, že v hale vydrželi až do konce.