TROJÁK Lumír

Naše pozvánka na nejbližší akce. BK Brandýs n.L. Kategorie: U19 Kdy: 28.září 2022 v 11:30h Kde: ZŠ Na Výsluní BK Kladno Kategorie: U15 Kdy: 28.září 2022 ve 12:00h Kde: Hala 5. ZŠ Kladno BK Lions Jindř...
Časy tréninku Pro aktuální informace sledujte webstránku Kalendář nebo Facebook Podrobnosti týmy Muži A Muži B Muži C Muži D U19 U17 U15 U14 U13 U12 U11 Přípravka
Tradice činnosti oddílu basketu Sokola Kbely je hodně, hodně dlouhá, a často přináší spoustu úsměvných, nezapomenutelných hlášek trenérů, hráčů i fanoušků :) Zkuste se s námi zasmát, seznam hlášek je...
Každoročně pořádáme na začátku června turnaj na antukovém hřiště u naší sokolovny pro kategorii U11. Hraje se 4x4 se zjednodušenými pravidly. Příští ročník vychází na 3. nebo 10. června (bude upřesněn...
Každoroční soustředění ve Světlé nad Sázavou pro členy našeho oddílu Přihlášky - svetla@basketkbely.cz U10+11 1-8.7. 2023 U12+13 8-15.7. 2023 U14+15 15-22.7. 2023 U15+17 22-29.7. 2023 U17+19 29.7.-4.8...
V první polovině soutěžního ročníku Žákovské ligy U14 se potkáme s těmito soupeři: Sluneta Ústí n.L. Válečníci Děčín Slavoj BK Litoměřice BA Roudnice BA Sparta BŠ Tygři Praha BŠ Tygři Praha B Na strán...
V soutěžním ročníku 2.ligy mužů se potkáme s těmito soupeři: BŠ Slavia Praha BK Beroun BK Klatovy BK Jiskra Domažlice SKB Rokycany BK Lokomotiva Plzeň B BC Benešov BK Příbram 2000 Sokol Písek Sršni B...
V první polovině soutěžního ročníku Celostátní ligy juniorů U19 se potkáme s těmito soupeři: Tesla Pardubice Basket Poděbrady BK Pardubice B Adfors Litomyšl BK Brandýs n.L. Jižní Supi Lions Jin.Hradec...
V první polovině soutěžního ročníku Celostátní ligy kadetů U17 se potkáme s těmito soupeři: Sokol Žižkov BA Roudnice Sluneta Ústí n.L. Slavoj BK Litoměřice BA Tygři Louny BK Chomutov Sokol Písek Sršni...
V první polovině soutěžního ročníku Žákovské ligy U15 se potkáme s těmito soupeři: Sokol Písek Sršni Loko Plzeň BK Klatovy Jiskra Domažlice BK Kladno Sokol Pražský BA Sparta Na stránce týmu je rozpis...
{loadmoduleid 206}
{loadmoduleid 213}
{loadmoduleid 218}
Muži "A" úspěšně vstoupili do Českého poháru, když ve čtvrtek 30.září 2021 porazili na domácí palubovce družstvo BK Příbram výsledkem 103:91. Statistiky utkání jsou ZDE V dalším kole, které se bude hr...
{loadmoduleid 176}
{loadmoduleid 169}
{loadmoduleid 173}
Historie kbelského basketbalu Následující řádky, jako stručný výkaz dosavadní činnosti oddílu dokládají, jak nezměřitelné množství volného času, osobní obětavosti a nadšení věnovali naši činovníci, al...
TABULKA - U15B (Pražský přebor - Starší žáci) PROGRAM ZÁPASŮ - U15B (Starší žáci) TRÉNINKY - U15B (Starší žáci) Den Čas Místo Pondělí 19:00 - 20:30 ZŠ Mochovská, Praha - Hloubětín Úterý 18:30 - 20:00...
{loadmoduleid 177}
{loadmoduleid 179}
{loadmoduleid 178}
{loadmoduleid 175}
{loadmoduleid 174}
{loadmoduleid 172}
Trenéři: Zdeněk Šedivý Soutěž: 2.liga (sk.A) Tréninky: Po 21:00 TJ Sokol Kbely, St 21:00 ZŠ Mochovská Hráči: SOUPISKA Prosíme o strpení - připravujeme, aktualizujeme informace, podrobnosti k sezóně 20...
Trenér: Zdeněk Šedivý Soutěž: II.liga 2021/21, výsledky online Tréninky: Po 21:00 TJ Sokol Kbely, St 21:00 ZŠ Mochovská Hráči připravujeme Prosíme strpení připravujeme, aktualizujeme informace, podrob...
Sokolovna Kbely Mladoboleslavská 210/22 19700 Praha - Kbely Web oddílu: Sokol Kbely GPS: 50.1304561N, 14.5505350E MHD: Kbely ZŠ Albrechtická Albrechtická 732/1 19700 Praha - Kbely Web školy: ZŠ Albrec...
TABULKA - U14 (Žákovská liga - sk. C) PROGRAM ZÁPASŮ - U14 (Žákovská liga - sk. C) TRÉNINKY - U14 (nar. 2007 a mladší) Den Čas Místo Pondělí 17:30 - 19:30 ZŠ Mochovská, Praha - Hloubětín Úterý 17:30 -...
TJ Sokol Kbely oddíl basketbalu Mladoboleslavská 210 19700 Praha - Kbely tel.: +420 606 398 660 Email: info@basketkbely.cz Vedení klubu Předseda a šéftrenér : Zdeněk ŠEDIVÝ Člen výboru a sekretář : Ji...
{loadmoduleid 149}
Září 2020 Utkání v září 2020 Muži "A" Datum Čas Družstva Místo Scóre 19.09.2020 16:00h Sokol Kbely vs. Tigers České Budějovice ZŠ Albrechtická 86:84 20.09.2020 11:00h Sokol Kbely vs. Sokol Písek "B" Z...
TABULKA - Muži "B" (Přebor B) PROGRAM ZÁPASŮ - Muži "B" TRÉNINKY - Muži "B" Den Čas Místo Úterý 18:30 - 20:00 ZŠ Litvínovská 500, Praha - Prosek Čtvrtek 20:00 - 21:30 ZŠ Litvínovská 500, Praha - Prose...
TABULKA - Muži "C" (1.třída) PROGRAM ZÁPASŮ - Muži "C" TRÉNINKY - Muži "C" Den Čas Místo Neděle 10:00 - 12:00 Sokolovna, Praha - Kbely
TABULKA - Muži "D" (3.třída C) PROGRAM ZÁPASŮ - Muži "D" TRÉNINKY - Muži "D" Den Čas Místo Pondělí 20:15 - 21:45 ZŠ Mochovská, Praha - Hloubětín Pátek 20:15 - 21:45 Sokolovna, Praha - Kbely Neděle 10:...
TABULKA - U13 (Pražský přebor - Kvalifikace A) PROGRAM ZÁPASŮ - U13 (Pražský přebor - Kvalifikace A) TRÉNINKY - U13 (Starší minižáci) Den Čas Místo Pondělí 17:30 - 19:00 ZŠ Mochovská, Praha - Hloubětí...
TABULKA - U12 (Pražský přebor - Mladší minižáci) PROGRAM ZÁPASŮ - U12 (Mladší minižáci) TRÉNINKY - U12 (Mladší minižáci) Den Čas Místo Pondělí 17:00 - 18:00 ZŠ Mochovská, Praha - Hloubětín Úterý 16:30...
TABULKA - U11 (Pražský přebor - Nejmladší minižáci) PROGRAM ZÁPASŮ - U11 (Nejmladší minižáci) TRÉNINKY - U11 (Nejmladší minižáci) Den Čas Místo Pondělí 17:00 - 18:00 ZŠ Mochovská, Praha - Hloubětín Út...
TABULKA - U11 3x3 PROGRAM ZÁPASŮ - U11 3x3 TRÉNINKY - U11 3x3 Den Čas Místo Pondělí 17:00 - 18:00 ZŠ Mochovská, Praha - Hloubětín Úterý 16:30 - 18:00 Sokolovna, Praha - Kbely Čtvrtek 16:30 - 18:00 Sok...
TABULKA - U17B (Pražský přebor - Kadeti) PROGRAM ZÁPASŮ - U17B (Kadeti) TRÉNINKY - U17B (Kadeti) Den Čas Místo Pondělí 19:00 - 20:30 ZŠ Mochovská, Praha - Hloubětín Úterý 19:00 - 20:30 Sportovní hala...
TABULKA - U17A (Pražský přebor - Kadeti) PROGRAM ZÁPASŮ - U17A (Kadeti) TRÉNINKY - U17A (Kadeti) Den Čas Místo Pondělí 19:00 - 20:30 ZŠ Mochovská, Praha - Hloubětín Úterý 19:00 - 20:30 Sportovní hala...
TABULKA - U19 (Pražský přebor - Junioři) PROGRAM ZÁPASŮ - U19 Tréninky - U19 (nar.2002 a mladší) Den Čas Místo Úterý 20:00 - 21:00 ZŠ Albrechtická, Praha - Kbely Čtvrtek 18:30 - 20:30 ZŠ Litvínovská 5...