TROJÁK Lumír

Naše pozvánka na nejbližší akce. BK Junior Kralupy Kategorie: U13 Kdy: 24.srpna 2022 Kde: Kralupy n./L. Steel Cup 2022 Kategorie: U14 Kdy: 26.-28.srpna 2022 Rozpis: ZDE Kde: Sportovní hala Tatran Griz...
Každoroční soustředění ve Světlé nad Sázavou pro členy našeho oddílu Přihlášky - svetla@basketkbely.cz U10+11 1-8.7. 2023 U12+13 8-15.7. 2023 U14+15 15-22.7. 2023 U15+17 22-29.7. 2023 U17+19 29.7.-4.8...
Každoročně pořádáme na začátku června turnaj na antukovém hřiště u naší sokolovny pro kategorii U11. Hraje se 4x4 se zjednodušenými pravidly. Příští ročník vychází na 3. nebo 10. června (bude upřesněn...
V první polovině soutěžního ročníku Žákovské ligy U14 se potkáme s těmito soupeři: Sluneta Ústí n.L. Válečníci Děčín Slavoj BK Litoměřice BA Roudnice BA Sparta BŠ Tygři Praha BŠ Tygři Praha B Na strán...
V soutěžním ročníku 2.ligy mužů se potkáme s těmito soupeři: BŠ Slavia Praha BK Beroun BK Klatovy BK Jiskra Domažlice SKB Rokycany BK Lokomotiva Plzeň B BC Benešov BK Příbram 2000 Sokol Písek Sršni B...
V první polovině soutěžního ročníku Celostátní ligy juniorů U19 se potkáme s těmito soupeři: Tesla Pardubice Basket Poděbrady BK Pardubice B Adfors Litomyšl BK Brandýs n.L. Jižní Supi Lions Jin.Hradec...
V první polovině soutěžního ročníku Celostátní ligy kadetů U17 se potkáme s těmito soupeři: Sokol Žižkov BA Roudnice Sluneta Ústí n.L. Slavoj BK Litoměřice BA Tygři Louny BK Chomutov Sokol Písek Sršni...
V první polovině soutěžního ročníku Žákovské ligy U15 se potkáme s těmito soupeři: Sokol Písek Sršni Loko Plzeň BK Klatovy Jiskra Domažlice BK Kladno Sokol Pražský BA Sparta Na stránce týmu je rozpis...
Tradice činnosti oddílu basketu Sokola Kbely je hodně, hodně dlouhá, a často přináší spoustu úsměvných, nezapomenutelných hlášek trenérů, hráčů i fanoušků :) Zkuste se s námi zasmát, seznam hlášek je...
Časy tréninku Pro aktuální informace sledujte webstránku Kalendář nebo Facebook Podrobnosti týmy Muži A Muži B Muži C Muži D U19 U17 U15 U14 U13 U12 U11 Přípravka Dovednosti, zlepši se
{loadmoduleid 206}
{loadmoduleid 213}
{loadmoduleid 218}
Muži "A" úspěšně vstoupili do Českého poháru, když ve čtvrtek 30.září 2021 porazili na domácí palubovce družstvo BK Příbram výsledkem 103:91. Statistiky utkání jsou ZDE V dalším kole, které se bude hr...
{loadmoduleid 176}
{loadmoduleid 169}
{loadmoduleid 173}
Historie kbelského basketbalu Následující řádky, jako stručný výkaz dosavadní činnosti oddílu dokládají, jak nezměřitelné množství volného času, osobní obětavosti a nadšení věnovali naši činovníci, al...
TABULKA - U15B (Pražský přebor - Starší žáci) PROGRAM ZÁPASŮ - U15B (Starší žáci) TRÉNINKY - U15B (Starší žáci) Den Čas Místo Pondělí 19:00 - 20:30 ZŠ Mochovská, Praha - Hloubětín Úterý 18:30 - 20:00...
{loadmoduleid 177}
{loadmoduleid 179}
{loadmoduleid 178}
{loadmoduleid 175}
{loadmoduleid 174}
{loadmoduleid 172}
Trenéři: Zdeněk Šedivý Soutěž: 2.liga (sk.A) Tréninky: Po 21:00 TJ Sokol Kbely, St 21:00 ZŠ Mochovská Hráči: SOUPISKA Prosíme o strpení - připravujeme, aktualizujeme informace, podrobnosti k sezóně 20...
Trenér: Zdeněk Šedivý Soutěž: II.liga 2021/21, výsledky online Tréninky: Po 21:00 TJ Sokol Kbely, St 21:00 ZŠ Mochovská Hráči připravujeme Prosíme strpení připravujeme, aktualizujeme informace, podrob...
Sokolovna Kbely Mladoboleslavská 210/22 19700 Praha - Kbely Web oddílu: Sokol Kbely GPS: 50.1304561N, 14.5505350E MHD: Kbely ZŠ Albrechtická Albrechtická 732/1 19700 Praha - Kbely Web školy: ZŠ Albrec...
TABULKA - U14 (Žákovská liga - sk. C) PROGRAM ZÁPASŮ - U14 (Žákovská liga - sk. C) TRÉNINKY - U14 (nar. 2007 a mladší) Den Čas Místo Pondělí 17:30 - 19:30 ZŠ Mochovská, Praha - Hloubětín Úterý 17:30 -...
TJ Sokol Kbely oddíl basketbalu Mladoboleslavská 210 19700 Praha - Kbely tel.: +420 606 398 660 Email: info@basketkbely.cz Vedení klubu Předseda a šéftrenér : Zdeněk ŠEDIVÝ Člen výboru a sekretář : Ji...
{loadmoduleid 149}
Září 2020 Utkání v září 2020 Muži "A" Datum Čas Družstva Místo Scóre 19.09.2020 16:00h Sokol Kbely vs. Tigers České Budějovice ZŠ Albrechtická 86:84 20.09.2020 11:00h Sokol Kbely vs. Sokol Písek "B" Z...
TABULKA - Muži "B" (Přebor B) PROGRAM ZÁPASŮ - Muži "B" TRÉNINKY - Muži "B" Den Čas Místo Úterý 18:30 - 20:00 ZŠ Litvínovská 500, Praha - Prosek Čtvrtek 20:00 - 21:30 ZŠ Litvínovská 500, Praha - Prose...
TABULKA - Muži "C" (1.třída) PROGRAM ZÁPASŮ - Muži "C" TRÉNINKY - Muži "C" Den Čas Místo Neděle 10:00 - 12:00 Sokolovna, Praha - Kbely
TABULKA - Muži "D" (3.třída C) PROGRAM ZÁPASŮ - Muži "D" TRÉNINKY - Muži "D" Den Čas Místo Pondělí 20:15 - 21:45 ZŠ Mochovská, Praha - Hloubětín Pátek 20:15 - 21:45 Sokolovna, Praha - Kbely Neděle 10:...
TABULKA - U13 (Pražský přebor - Kvalifikace A) PROGRAM ZÁPASŮ - U13 (Pražský přebor - Kvalifikace A) TRÉNINKY - U13 (Starší minižáci) Den Čas Místo Pondělí 17:30 - 19:00 ZŠ Mochovská, Praha - Hloubětí...
TABULKA - U12 (Pražský přebor - Mladší minižáci) PROGRAM ZÁPASŮ - U12 (Mladší minižáci) TRÉNINKY - U12 (Mladší minižáci) Den Čas Místo Pondělí 17:00 - 18:00 ZŠ Mochovská, Praha - Hloubětín Úterý 16:30...
TABULKA - U11 (Pražský přebor - Nejmladší minižáci) PROGRAM ZÁPASŮ - U11 (Nejmladší minižáci) TRÉNINKY - U11 (Nejmladší minižáci) Den Čas Místo Pondělí 17:00 - 18:00 ZŠ Mochovská, Praha - Hloubětín Út...
TABULKA - U11 3x3 PROGRAM ZÁPASŮ - U11 3x3 TRÉNINKY - U11 3x3 Den Čas Místo Pondělí 17:00 - 18:00 ZŠ Mochovská, Praha - Hloubětín Úterý 16:30 - 18:00 Sokolovna, Praha - Kbely Čtvrtek 16:30 - 18:00 Sok...
TABULKA - U17B (Pražský přebor - Kadeti) PROGRAM ZÁPASŮ - U17B (Kadeti) TRÉNINKY - U17B (Kadeti) Den Čas Místo Pondělí 19:00 - 20:30 ZŠ Mochovská, Praha - Hloubětín Úterý 19:00 - 20:30 Sportovní hala...
TABULKA - U17A (Pražský přebor - Kadeti) PROGRAM ZÁPASŮ - U17A (Kadeti) TRÉNINKY - U17A (Kadeti) Den Čas Místo Pondělí 19:00 - 20:30 ZŠ Mochovská, Praha - Hloubětín Úterý 19:00 - 20:30 Sportovní hala...
TABULKA - U19 (Pražský přebor - Junioři) PROGRAM ZÁPASŮ - U19 Tréninky - U19 (nar.2002 a mladší) Den Čas Místo Úterý 20:00 - 21:00 ZŠ Albrechtická, Praha - Kbely Čtvrtek 18:30 - 20:30 ZŠ Litvínovská 5...