TABULKA - Muži "A" (2.liga sk.A)

#DružstvoZápasySkóreBody
CelkemVítězstvíPorážky
1SLUNETA USK Ústí nad Labem440323:2568
2Slavoj BK Litoměřice "B"422332:2786
3Sokol Žižkov321258:2265
4Tigers Basketball České Budějovice413311:3495
5BK Wolves Radotín220133:1254
6Sokol Písek Sršni B312224:2244
7BK Klatovy312195:2274
8BC Benešov211171:1503
9TJ Sokol Kbely211162:1703
10BK Jiskra Domažlice211138:1513
11SKB Rokycany211139:1633
12BK Příbram 2000303198:2653

PROGRAM ZÁPASŮ - Muži "A"

DatumDružstvo domácíchDružstvo hostůSkóreKoloČíslo zápasu
00.00.0000 00:00Sokol KbelySluneta USK Ústí n.L.:738
00.00.0000 00:00Sokol KbelyBC Benešov:848
00.00.0000 00:00Sokol KbelyWolves Radotín:954
00.00.0000 00:00PříbramSokol Kbely:1058
00.00.0000 00:00SKB RokycanySokol Kbely:1163
00.00.0000 00:00Sokol KbelySokol Žižkov:1268
00.00.0000 00:00Sokol Písek BSokol Kbely:1376
00.00.0000 00:00Tigers Č. BudějoviceSokol Kbely:1482
00.00.0000 00:00Sokol KbelyBK Klatovy:1589
00.00.0000 00:00Sokol KbelyJiskra Domažlice:1696
00.00.0000 00:00Sluneta USK Ústí n.L.Sokol Kbely:1798
00.00.0000 00:00Slavoj BK Litoměřice "B"Sokol Kbely:18104
00.00.0000 00:00Wolves RadotínSokol Kbely:19114
00.00.0000 00:00BC BenešovSokol Kbely:20120
00.00.0000 00:00Sokol KbelySKB Rokycany:21123
00.00.0000 00:00Sokol KbelyPříbram:22130
00.00.0000 00:00Sokol ŽižkovSokol Kbely:12
00.00.0000 00:00Jiskra DomažliceSokol Kbely:424
00.00.0000 00:00BK KlatovySokol Kbely:529
00.00.0000 00:00Sokol KbelySlavoj BK Litoměřice "B":632
19.09.2020 16:00Sokol KbelyTigers Č. Budějovice86:84210
20.09.2020 11:00Sokol KbelySokol Písek B76:86316
DatumČasDomácíHostéKdeMěstoVýsledek
00.00.000000:00:00Sokol ŽižkovSokol KbelySH FolimankaPraha 20:0
19.09.202016:00:00Sokol KbelyTigers Č. BudějoviceZŠ AlbrechtickáPraha 19 - Kbely86:84
20.09.202011:00:00Sokol KbelySokol Písek BZŠ AlbrechtickáPraha 19 - Kbely76:86
00.00.000000:00:00Jiskra DomažliceSokol KbelyMěstská sportovní halaDomažlice0:0
00.00.000000:00:00BK KlatovySokol KbelySH BK KlatovyKlatovy0:0
00.00.000000:00:00Sokol KbelySlavoj BK Litoměřice "B"ZŠ AlbrechtickáPraha 19 - Kbely0:0
00.00.000000:00:00Sokol KbelySluneta USK Ústí n.L.ZŠ AlbrechtickáPraha 19 - Kbely0:0
00.00.000000:00:00Sokol KbelyBC BenešovZŠ AlbrechtickáPraha 19 - Kbely0:0
00.00.000000:00:00Sokol KbelyWolves RadotínZŠ AlbrechtickáPraha 19 - Kbely0:0
00.00.000000:00:00PříbramSokol KbelyZŠ Březové HoryPříbram0:0
00.00.000000:00:00SKB RokycanySokol KbelySportovní hala SKB Rokycany0:0
00.00.000000:00:00Sokol KbelySokol ŽižkovZŠ AlbrechtickáPraha 19 - Kbely0:0
00.00.000000:00:00Sokol Písek BSokol KbelySportovní hala SokolPísek0:0
00.00.000000:00:00Tigers Č. BudějoviceSokol KbelySH ZŠ KubatovaČeské Budějovice0:0
00.00.000000:00:00Sokol KbelyBK KlatovyZŠ AlbrechtickáPraha 19 - Kbely0:0
00.00.000000:00:00Sokol KbelyJiskra DomažliceZŠ AlbrechtickáPraha 19 - Kbely0:0
00.00.000000:00:00Sluneta USK Ústí n.L.Sokol Kbelyhala UJEPÚstí nad Labem0:0
00.00.000000:00:00Slavoj BK Litoměřice "B"Sokol KbelyHala 6. ZŠLitoměřice0:0
00.00.000000:00:00Wolves RadotínSokol KbelySportovní hala ČernošiceČernošice0:0
00.00.000000:00:00BC BenešovSokol KbelySH BenešovBenešov0:0
00.00.000000:00:00Sokol KbelySKB RokycanyZŠ AlbrechtickáPraha 19 - Kbely0:0
00.00.000000:00:00Sokol KbelyPříbramZŠ AlbrechtickáPraha 19 - Kbely0:0

TRÉNINKY - Muži "A"

Den Čas Místo
Úterý 20:30 - 22:00 Sportovní hala Toužimská, Praha - Kbely
Čtvrtek 20:00 - 21:30 ZŠ Albrechtická, Praha - Kbely
Neděle 10:00 - 12:00 Sokolovna, Praha - Kbely