sokol kbely logo 200x200

Sokol Kbely basketbal

V tuto chvíli máme děti, resp. muže organizované v těchto družstvech:

Mládežnická družstva:
- Přípravka
- U11    (nar. 2010 a mladší, Pražský přebor)
- U12    (nar. 2009 a mladší, Pražský přebor)
- U13    (nar. 2008 a mladší, Pražský přebor)
- U14    (nar. 2007 a mladší, Žákovská liga)
- U15    (nar. 2006 a mladší, Žákovská liga)
- U17    (nar. 2004 a mladší, Pražský přebor)
- U19    (nar. 2002 a mladší, Pražský přebor)

Družstva dospělých:
- Muži A    (2.liga)
- Muži B    (Pražský přebor, Přebor B)
- Muži C    (Pražský přebor, 1.třída)
- Muži D    (Pražský přebor, 3.třída A)

Přípravka

Pripravka

Kdy:
Kde:
Čas:
Trenéři:
Soutěž:

Úterý a čtvrtek
ZŠ Albrechtická
16:30 a 17:00
XXX
U10 Šmoulinka


U11

U11

Kdy:
Kde:
Čas:
Trenéři:
Soutěž:

Úterý a čtvrtek
ZŠ Albrechtická
16:30 a 17:00
XXX
Pražský přebor U11


U12

U12

Kdy:
Kde:
Čas:
Trenéři:
Soutěž:

Úterý a čtvrtek
ZŠ Albrechtická
16:30 a 17:00
XXX
Pražský přebor U12


U13

U13

Kdy:
Kde:
Čas:
Trenéři:
Soutěž:

Úterý a čtvrtek
ZŠ Albrechtická
16:30 a 17:00
P.Nechvátal
Pražský přebor U13


U14

U14

Kdy:
Kde:
Čas:
Trenéři:
Soutěž:

Úterý a čtvrtek
ZŠ Albrechtická
16:30 a 17:00
XXX
Mladší žáci U14 / Žákovská liga / Ročník 2020/21 / Skupina C


U15

U15

Kdy:
Kde:
Čas:
Trenéři:
Soutěž:

Úterý a čtvrtek
ZŠ Albrechtická
16:30 a 17:00
L.Viktorin
Žáci U15 / Žákovská liga / Ročník 2020/21 / Skupina B


U17

U17

Kdy:
Kde:
Čas:
Trenéři:
Soutěž:

Úterý a čtvrtek
ZŠ Albrechtická
16:30 a 17:00
Z.Šedivý, F.Klečka, J.Cebak
Kadeti U17 / Oblasti / ročník 2019/20 / Přebor / Základní fáze


U19

U19

Kdy:
Kde:
Čas:
Trenéři:
Soutěž:

Úterý a čtvrtek
ZŠ Albrechtická
16:30 a 17:00
F.Klečka
Junioři U19 / Oblasti / ročník 2019/20 / Přebor / Základní fáze


Muži A

MuziA

Kdy:
Kde:
Čas:
Trenéři:
Soutěž:

Úterý a čtvrtek
ZŠ Albrechtická
16:30 a 17:00
Z.Šedivý
Muži / 2. liga / ročník 2019/20 / skupina B


Muži B

MuziB

Kdy:
Kde:
Čas:
Trenéři:
Soutěž:

Úterý a čtvrtek
ZŠ Albrechtická
16:30 a 17:00
XXX
Muži / Oblasti / ročník 2019/20 / Přebor B / Základní fáze


Muži C

MuziC

Kdy:
Kde:
Čas:
Trenéři:
Soutěž:

Úterý a čtvrtek
ZŠ Albrechtická
16:30 a 17:00
XXX
Muži / Oblasti / ročník 2019/20 / 1.třída / Základní fáze


Muži D

MuziD

Kdy:
Kde:
Čas:
Trenéři:
Soutěž:

Úterý a čtvrtek
ZŠ Albrechtická
16:30 a 17:00
XXX
Muži / Oblasti / ročník 2019/20 / 3.třída A / Základní fáze

pbs logo 100x100

prague logo