sokol kbely logo 200x200

Sokol Kbely basketbal

V tuto chvíli máme děti, resp. muže organizované v těchto družstvech:

Mládežnická družstva:
- Přípravka
- U11    (nar. 2010 a mladší, Pražský přebor)
- U12    (nar. 2009 a mladší, Pražský přebor)
- U13    (nar. 2008 a mladší, Pražský přebor)
- U14    (nar. 2007 a mladší, Žákovská liga)
- U15    (nar. 2006 a mladší, Žákovská liga)
- U17    (nar. 2004 a mladší, Pražský přebor)
- U19    (nar. 2002 a mladší, Pražský přebor)

Družstva dospělých:
- Muži A    (2.liga)
- Muži B    (Pražský přebor, Přebor B)
- Muži C    (Pražský přebor, 1.třída)
- Muži D    (Pražský přebor, 3.třída C)

Přípravka

Pripravka

Kdy:
Kde:
Čas:
Trenéři:
Soutěž:

Úterý a čtvrtek
ZŠ Albrechtická
16:30 a 17:00
XXX
U10 Šmoulinka


U11 (Nejmladší minižáci)

U11

Kdy:
Kde:
Čas:
Trenéři:
Soutěž:

Úterý a čtvrtek
ZŠ Albrechtická
16:30 a 17:00
XXX
Nejmladší minižáci U11 / Oblasti / Ročník 2020/21 / Přebor / Základní fáze


U12 (Mladší minižáci)

U12

Kdy:
Kde:
Čas:
Trenéři:
Soutěž:

Úterý a čtvrtek
ZŠ Albrechtická
16:30 a 17:00
XXX
Mladší minižáci U12 / Oblasti / Ročník 2020/21 / Přebor / Základní fáze


U13 (Starší minižáci)

U13

Kdy:
Kde:
Čas:
Trenéři:
Soutěž:

Úterý a čtvrtek
ZŠ Albrechtická
16:30 a 17:00
P.Nechvátal
Starší minižáci U13 / Oblasti / Ročník 2020/21 / Přebor / Kvalifikace A


U14 (Mladší žáci)

U14

Kdy:
Kde:
Čas:
Trenéři:
Soutěž:

Úterý a čtvrtek
ZŠ Albrechtická
16:30 a 17:00
XXX
Mladší žáci U14 / Žákovská liga / Ročník 2020/21 / Skupina C


U15 (Starší žáci)

U15

Kdy:
Kde:
Čas:
Trenéři:
Soutěž:


U17 (Kadeti)

U17

Kdy:
Kde:
Čas:
Trenéři:
Soutěž:

Úterý a čtvrtek
ZŠ Albrechtická
16:30 a 17:00
Z.Šedivý, F.Klečka, J.Cebak
Kadeti U17 / Oblasti / Ročník 2020/21 / Přebor / Základní fáze


U19 (Junioři)

U19

Kdy:
Kde:
Čas:
Trenéři:
Soutěž:

Úterý a čtvrtek
ZŠ Albrechtická
16:30 a 17:00
F.Klečka
Junioři U19 / Oblasti / Ročník 2020/21 / Přebor / Základní fáze


Muži A

MuziA

Kdy:
Kde:
Čas:
Trenéři:
Soutěž:

Úterý a čtvrtek
ZŠ Albrechtická
16:30 a 17:00
Z.Šedivý
Muži / 2. liga / Ročník 2020/21 / skupina A


Muži B

MuziB

Kdy:
Kde:
Čas:
Trenéři:
Soutěž:

Úterý a čtvrtek
ZŠ Albrechtická
16:30 a 17:00
XXX
Muži / Oblasti / Ročník 2020/21 / Přebor B / Základní fáze


Muži C

MuziC

Kdy:
Kde:
Čas:
Trenéři:
Soutěž:

Úterý a čtvrtek
ZŠ Albrechtická
16:30 a 17:00
XXX
Muži / Oblasti / Ročník 2020/21 / 1.třída / Základní fáze


Muži D

MuziD

Kdy:
Kde:
Čas:
Trenéři:
Soutěž:

Úterý a čtvrtek
ZŠ Albrechtická
16:30 a 17:00
XXX
Muži / Oblasti / Ročník 2020/21 / 3.třída C / Základní fáze

CZBasketball barevny negativ

pbs logo 100x100

prague logo