Pokud máš zájem hrát basketbal, být součást našeho klubu, přijď mezi náskbely foto

Koncept klubu

 • Předpoklady basketbalu
  Ať jsi malý nebo velký, mladý nebo starší, u nás v klubu můžeš vždy začít a ukázat, co v tobě je. Rádi tě přivítáme mezi námi, stačí mít rád pohyb.
 • Slušnost, respekt, přátelství
  Netolerujeme frajery, nekázeň, naopak vzájemně si pomáháme. Starší zkušenější kluci pomáhají začátečníkům, ukazují jim cestu, jsme kamarádi. Trenér je autorita i kamarád.
 • Nasazení, růst, zlepšení
  Nejsme hlídací mateřská školka, jsme soutěžní klub, očekáváme nasazení, zájem o hru i účast na zápasech.
  Víme, že všichni nebudou hvězdy jako Saty, ale pokud se budeš snažit, tahle hra tě udělá šťastným a získáš spoustu nových kamarádů a zážitků.
  Pokud se do hry, basketbalu opravdu zamiluješ a budeš dobrý, pracovat na sobě, pak i "být v repre" se ti může splnit. To se ostatně povedlo i několika našim mládežnickým odchovancům hrající za Kbely, klub s tradicí od 1944.
 • Rodina podpora
  Bez podpory rodičů hráčů by to "nešlo", spousta rodičů je i v klubu aktivních, trénují nejen svoje děti ale i děti ostatní, nebo pomáhají s organizací, adminstrativou klubu/zápasů/soutěží, a za to jsme velice rádi - rodina Basket Kbely
 • Praha sever - oblast basketbal Kbely
  Naši basketbal hráči pochází převážně ze severní části Prahy oblastí Kbely, Letňany, Čakovice, Prosek, Ládví, Ďáblice, Kobylisy, Vinoř, Černý Most, Libeň, Zeleneč, Radonice a severní okolí, vesnice Prahy 

První kroky

 1. Zavolej trenérovi, rád tě uslyší, řekne další zajimavé info
  trenér Jirka Cebak 606398660
 2. Přijď na trénink basketbalu.
  První tréninky jsou zdarma, uvidíš, jestli tě to u nás bude bavit.
  Míč ti půjčíme.
  Venku - sportovní obuv
  Uvnitř - nutná obuv vhodná do haly

dnvWnrjP1is  GiBB 2Jkxt8  1hi5RmEFCB8  apasvht672E